infoscan

POLSKIE URZĄDZENIE ZADEBIUTUJE NA UKRAINIE

Avatar By on 30 listopada 2019 0 424 Views

Trzy urządzenia MED Recorder wraz z dostępem do platformy Osascan trafią w ramach pilotażu do ukraińskiej spółki medycznej LLC Clinic Department of Modern Medicine.

Urządzenia służące do badania zaburzeń podczas snu oraz ciągłego badania pulsoksymetrycznego trafią do centrum medycznego z siedzibą w Kijowie oraz placówek współpracujących z LLC. Ukraiński partner przed finalną decyzją o zakupie urządzenia chce ustalić jego zapotrzebowanie wśród lekarzy, a także podjąć się promocji tej nowej technologii.

– Rozmowy z LLC na temat potencjalnej współpracy prowadziliśmy już od jakiegoś czasu. Nasze rozwiązanie bardzo spodobało się ukraińskiemu partnerowi, w związku z czym jest zainteresowany współpracą. Chciałby jednak przetestować nasze rozwiązanie w swoich placówkach współpracujących, w wyniku czego podpisaliśmy list intencyjny. LCC otrzyma od nas 3 urządzenia oraz dostęp do systemu telemedycznego na 3 miesiące. W tym czasie zostaną przeprowadzone badania testowe oraz opracowana strategia sprzedaży– zdradza szczegóły ustaleń Maciej Nowak, wiceprezes Infoscan.

Warto również podkreślić, że ukraiński partner specjalizuje się w otolaryngologii oraz diagnostyce i leczeniu chorób uszu, gardła i nosa. Nawiązana współpraca nie jest pierwszym zagranicznym kontraktem Infoscan, który tylko w tym roku podpisał umowy z partnerami z Francji, Hiszpanii oraz Iranu. Spółka rozmawia również o możliwościach wejścia ze swoimi urządzeniami na rynek chiński.