O nas

Wyrobymed.pl to pierwszy w Polsce portal o wyrobach medycznych dostarczający informacji pacjentom i ich opiekunom, pracownikom medycznym, szpitalom i przychodniom oraz przedstawicielom producentów i dystrybutorów wyrobów.

Naszą misją jest popularyzacja wiedzy na temat najnowszych rozwiązań technologicznych oraz ułatwianie poruszania się w ramach obowiązujących i zmienianych przepisów m.in. dotyczących refundacji.

W naszym portalu znajdziecie Państwo bieżące informacje, ekskluzywne materiały takie jak analizy, raporty i wywiady, ciekawostki oraz poradniki poświęcone zarówno wyrobom jednorazowego użytku, jak i m.in. rozwiązaniom telemedycznym i tzw. dużemu sprzętowi szpitalnemu.

Treści zamieszczone w portalu Wyrobymed.pl są dziełem doświadczonych dziennikarzy i redaktorów związanych z PolitykaZdrowotna.com o wieloletnim doświadczeniu w najważniejszych wydawnictwach prasowych oraz agencjach informacyjnych. Treści na Wyrobymed.pl publikują też uznani na rynku prawnicy, eksperci, osoby związane z ochroną zdrowia oraz pasjonaci nowych technologii.

Wyróżnia nas m.in. szybkie tempo podawania ważnych informacji o zmianach i nowościach na rynku i opisywanie ich prostym językiem.